Produkt dnia
JOKER biurko BIAŁE
JOKER biurko BIAŁE
1 895,00 zł
szt.
MOBILIGHT LED lampka na biurko
MOBILIGHT LED lampka na biurko
790,00 zł
szt.
SCOOTER 17  BIAŁY fotel na kółkach
SCOOTER 17 BIAŁY fotel na kółkach
2 350,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, dołącz do grupy naszych klientów VIP i otrzymaj darmowego ebooka..

O firmie

  Geschichte Geschichte

 

MOLL: OD MAŁEGO ZAKŁADU STOLARSKIEGO DO MIĘDZYNARODOWEJ MARKI

firma Moll została założona przez rodzinę Moll w 1925 roku jako producent mebli w Gruibingen, w Jurze Szwabskiej (Badenia-Wirtembergia, Niemcy).

Moll jest światowym liderem w regulowanych biurkach dziecięcych, krzesłach, meblach organizacyjnych. Typowe cechy produktów Moll, opracowanych i produkowanych w Gruibingen w Niemczech, to wysoka jakość, ergonomia, trwałość i zdolność do zmiany w czasie. Produkty Moll są z powodzeniem sprzedawane w ponad 30 krajach na całym świecie.

TWORZENIE DZIECINNIE ZDROWEJ NAUKI I PRACY

W 1974 roku, Moll wynalazł pierwsze na świecie o regulowanej wysokości biurko dla dziecka z pochylaną powierzchnią roboczą. Wraz z wprowadzeniem systemu Basic w 1990, był pierwszym producentem mebli dziecięcych oferującym kompletny system dostosowujących się mebli, które rośną z dziećmi i młodzieżą. Kiedy dzieci dorastają, ich potrzeby w zakresie przestrzeni i funkcji zmieniają się. Dlatego Moll tworzy biurka jak system. Mają rosnąć w takim kierunku, aby utrzymać komfortową pracę zarówno jutro jak i dziś.

To się opłaca. Biurka Moll, krzesła i lampy razem zapewniają kompletną przestrzeń do pracy dla dzieci i młodzieży, która rośnie z nimi od szkoły podstawowej do studiów. Systemy te oferują wiele rozszerzeń, które można łączyć indywidualnie. Przyszłych potrzeby obszarów pracy i funkcje są przewidywane. Przykład, stanowią rozszerzenia dla komputerów i monitorów, miejsca na podłączenie zasilaczy i ładowarek USB.

NASZA OBIETNICA JAKOŚCI

To połączenie innowacyjności i jakości uczyniło firmę wyjątkową i bardziej elastyczną niż w przypadku wielu innych producentów regulowanych biurek dla dzieci. Jakość całości jest tak samo ważna, jak i wszystkich małych detali. Atrakcyjny projekt i produkcja mebli wysokiej klasy w Niemczech, czyni produkt niezwykle trwałym.

Dążymy do rozwoju najnowocześniejszych ergonomicznych biurek o regulowanej wysokości, a nasze innowacyjne projekty i inteligentne funkcje utrzymać nasze produkty w zgodzie z aktualnym stanem wiedzy. Wszystko to wspierane jest przez wiele miedzynarodowych nagród, takich jak światowej sławy red dot design award za biurko Champion w 2012 roku.

Oprócz mebli dziecięcych, rozwijamy i produkujemy "Rotafile" meble organizacyjne dla biur i archiwów. Wynalezione ponad 50 lat temu, i nadal niezbędne dzisiaj: obrotowy system przechowywania plików. "Oszczędzający miejsce cud", który może przechowywać wiele plików w bardzo małej przestrzeni. Oszczędność miejsca, elastyczne i ekstremalnie mocne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl