Produkt dnia
WINNER CLASSIC biurko DĄB
WINNER CLASSIC biurko DĄB
2 960,00 zł
szt.
JOKER biurko BIAŁE
JOKER biurko BIAŁE
1 780,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Akcja - Champion październik

Polepsz jakość nauki twojego dziecka. Praca przy najlepszym biurku dla dzieci, na pewno uczyni naukę bardziej przyjemną. Uchylany w łatwy sposób i częściowo blat biurka ma wiele zalet.  Po pierwsze część uchylna "prostuje" kręgosłup podczas pracy przy biurku.  Po drugie duża płaska powierzchnia pozwala na łatwe zarządzanie książkami, zeszytami i przyborami do pisania.  Po trzecie, ogromna aluminiowa szuflada pod całym blatem biurka pozwala na trzymanie w niej wielkiej ilości pomocy naukowych i nie tylko.


Czy uchylny blat jest rzeczywiście taki ważny? Tak, przypomnijmy sobie, jak kiedyś wyglądały biurka szkolne - miały one albo uchylne blaty, albo całe były pochylone na stałe.Taka geometria biurka powoduje, że dziecko nie zapuszcza żurawia, w postaci wygiętego w pałąk kręgosłupa, nad leżący na płasko zeszyt, lub książkę, tylko ustawia sobie ten zeszyt lub książkę w taki sposób, aby było mu wygodnie.


Co jeszcze oferuje nam biurko Champion? Przede wszystkim znakomity sposób regulacji wysokości, aby dopasować wysokość biurka do wzrostu młodego człowieka, aby jego sylwetka przy biurku była jak najbardziej ergonomiczna. Super wytrzymałe mechanizmy objęte 5 letnią gwarancją (mechanizm uchylania blatu, mechanizm podnoszenia biurka) oraz zakres regulacji wysokości biurka, który pozwala na pracę przy nim osobom o wzroście 2m. (od 110 do 200cm). I ostatnia rzecz, poważna nagroda za design Red Dot Design Award, biurko podoba się i jest najczęściej wybieranym biurkiem przez nastolatków.


Tylko teraz masz specjalną okazję - do 12 listopada 2018 wszystkie zakupione u nas biurka Champion dostaną specjalną cenę na szufladę Giant Drawer, która znakomicie poprawi komfort pracy i zabawy przy biurku. Promocja trwa od 07 do 12.11.2018 (piątek) włącznie. Skorzystaj i zyskaj 380 PLN!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl