Biurka moll i fotele moll dostępne od ręki
Biurka moll rosnące z dzieckiem
Promocje na biurka moll
Dodatki do biurek moll
Akcesoria do rozbudowy biurek moll
Fotele moll rosnące z dzieckiem

Najmłodsi ciągle rosną, a nasze meble rosną wraz z nimi! Regulowane biurko i fotel dziecięcy, raz zakupione, posłużą Wam przez wiele lat. Długoletnia przydatność to efekt wielu możliwości rozbudowy mebli, ale i wykorzystania w produkcji wysokogatunkowych i ekologicznych materiałów, czego potwierdzeniem jest znaczek Niebieskiego Anioła, którym oznakowane są nasze produkty. Kącik do nauki można również wyposażyć w kolejne elementy: półki, szafki czy przesuwane kontenery, zwiększając jego funkcjonalność oraz przestrzeń do przechowywania najpotrzebniejszych przyborów. Na meble oraz oświetlenie udzielamy pięcioletniej gwarancji.

Wybierz meble i dodatki Moll!

Dzięki produktom z naszej oferty w szybki i łatwy sposób stworzysz ergonomiczne i wygodne stanowisko do nauki w pokoju Twojej pociechy. Biurka dla dziecka firmy Moll wyposażone są w opcję regulowania nie tylko wysokości, lecz także kąta nachylenia blatu. Uniwersalny design sprawia zaś, że meble będą pasować zarówno do pokoju malucha w pierwszych klasach szkoły podstawowej, jak i zbuntowanego nastolatka na progu dorosłości.

Kiedy rodzice powinni kupić dziecku biurko do nauki?
Kiedy rodzice powinni kupić dziecku biurko do nauki?

Zakup biurka dla dziecka jest częścią tworzenia środowiska do nauki, w którym dziecko może się skoncentrować. Biurko umożliwia mu również posiadanie własnej przestrzeni osobistej. To sprawi, że będzie bardziej zmotywowane do nauki i stopniowego usamodzielnienia się. Dlatego im wcześniej zapewni się dzieciom takie miejsce, tym lepiej.

czytaj całość »
5 błędów przy zakupie biurka dla dziecka
5 błędów przy zakupie biurka dla dziecka

Kupowanie mebli nigdy nie jest łatwym zadaniem, czy to w domu, czy w biurze. Jest tak wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby wszystko pasowało. Czynniki te wahają się od dostępnego budżetu, przestrzeni, potrzeb i wieku dziecka, które będzie korzystać z mebli. Nie jest to decyzja, którą podejmujesz z dnia na dzień i łatwo jest popełnić błędy, nawet jeśli wszystko jest dokładnie przemyślane.

Przyjrzyj się najczęstszym błędom popełnianym przy zakupie mebli dla dzieci. Przedstawimy rozwiązania i zalecenia, które powinny pomóc w dokonaniu właściwych wyborów.

Jeśli planujesz taki zakup w przyszłości, ten wpis jest to dla Ciebie.

czytaj całość »
Czym właściwie jest ergonomia?
Czym właściwie jest ergonomia?

Poszukując mebli do wyposażenia naszego miejsca pracy często słyszymy słowa: ergonomiczne biurko lub ergonomiczne krzesło. Co właściwie kryje się za tym słowem?

czytaj całość »
Co­ robić, by nauka była przyjemnością?
Jak sprawić, aby nauka stała się przyjemnością?

Właściwe zorganizowanie i przygotowanie do testów oraz egzaminów może mieć ogromny wpływ na wyniki w szkole. Skuteczna nauka zaczyna się od właściwego podejścia - pozytywne nastawienie może zmienić naukę z przykrego obowiązku na okazję do zdobycia wiedzy.

czytaj całość »
10 ciekawostek o kręgosłupie
10 ciekawostek o kręgosłupie

Twój rdzeń kręgowy jest jak żywe rozszerzenie twojego mózgu biegnące przez kręgosłup. To także jedna z najważniejszych części ludzkiego ciała, która pozwala na działanie całego złożonego organizmu ludzkiego, a jakiekolwiek jej uszkodzenie, lub chociażby dyskomfort powoduje problemy w działaniu skomplikowanej maszynerii.

czytaj całość »
Na co zwrócić uwagę przy zakupie biurka dla dziecka?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie biurka dla dziecka?

Już w przedszkolu zaczynają się pierwsze doświadczenia z literami i cyframi oraz rysowaniem. Biurko jest też ich częścią. Dzieci są zwykle bardzo dumne z posiadania swojego pierwszego biurka. Stanowi ono kolejny kamień milowy dla rozwoju ucznia, określa stałe miejsce, gdzie dziecko będzie potrafilo się skupić w komfortowych dla niego warunkach.

czytaj całość »
Jak motywować dziecko do nauki.
Jak motywować dziecko do nauki.

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w życiu i wyposażyć młodego człowieka w wartości i umiejętności, które pozwolą mu odnieść sukces i poradzić sobie z każdą sytuacją i problemem, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć na różnych etapach życia.

czytaj całość »

Polecane produkty

WINNER biurko WINNER biurko
Producent: MOLL-system
Cena: 2 990,00 zł
zobacz więcej
Moll SPRINTER biurko Moll SPRINTER biurko
Producent: MOLL-system
Cena: 1 690,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl