Produkt dnia
JOKER biurko BIAŁE + szuflada
JOKER biurko BIAŁE + szuflada
2 780,00 zł
szt.
MOLL T5 biurko
MOLL T5 biurko
8 240,00 zł
szt.
MOBILIGHT LED lampka na biurko
MOBILIGHT LED lampka na biurko
970,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, dołącz do grupy naszych klientów VIP i otrzymaj darmowego ebooka..
Submit
Symbol Niebieskiego Anioła, co to jest?
Symbol Niebieskiego Anioła, co to jest?

Czy wiesz co oznacza symbol Niebieskiego Anioła na produktach?

 

• geneza powstania

• dlaczego warto sprawdzać

Błękitny Anioł (Der Blauer Engel), to pierwsze oznakowanie ekologiczne na świecie. Znak został wymyślony w 1978 roku przez niemieckie Ministerstwo Środowiska i jest skupiony zwłaszcza na procesie przetwarzania surowców oraz produkcji towarów pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne. W tej chwili obejmuje na świecie około 10 000 produktów w około 80 kategoriach. 

Moll fabryka biurek dla dzieci i dorosłych

Certyfikat Blue Angel oznacza przyjazne dla środowiska meble, które nie zaszkodzą zdrowiu - dobre dla mnie, dobre dal środowiska. Wszystkie produkty Moll posiadają ten certyfikat. Moll razem z innymi znanymi markami takimi jak Sedus Stoll AG, Steelcase INC funkcjonuje w zestawieniu w grupie Low-Emission Furniture. 

Moll - zdjęcie frezowanego logo

Wielu z nas pyta: „Co jeszcze możesz kupić bez obaw?”, ponieważ cokolwiek kupisz, pośrednio wpływasz na zanieczyszczenie wody, ziemi i powietrza - a co za tym idzie na własne zdrowie. Blue Angel pomaga w podjęciu rozsądnej ekologicznie decyzji o zakupie i rozpoznaniu zdrowych dla nas, przyjaznych dla środowiska produktów.

Moll fotel Scooter z certyfikatami 

W codziennym użyciu produkty z oznaczeniem Blue Angel charakteryzują się niezwykle niskim poziomem emisji, zapewniając zdrowy klimat w pomieszczeniach. Wydaje się to szczególnie ważne teraz, gdy filtrujemy powietrze w naszych mieszkaniach chcąc pozbyć się wszechobecnego smogu, alergenów. Nasze wyobrażenie o zdrowym powietrzu zmieniło się też pod wpływem ostatnich miesięcy i izolacji oraz zachowaniu bezpiecznej odległości związanej z covid-19. Otaczające nas powietrze potrafi być niebezpieczne, a zawiera nie tylko smog, nie tylko drobnoustroje ale emisję z przedmiotów codziennego użytku. 

Moll biurko Champion z certyfikatami

Jest to niezwykle ważne dla nas użytkowników, ponieważ chcemy mieć w swoim domu (zwłaszcza w pokoju dziecka), w swoim otoczeniu produkty trwałe, ale również bezpieczny dla zdrowia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl