Produkt dnia
SCOOTER 17  BIAŁY fotel na kółkach
SCOOTER 17 BIAŁY fotel na kółkach
2 890,00 zł
szt.
MOLL T5 biurko
MOLL T5 biurko
8 240,00 zł
szt.
Moll SPRINTER biurko
Moll SPRINTER biurko
1 690,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, dołącz do grupy naszych klientów VIP i otrzymaj darmowego ebooka..
Submit

Formy płatności

Formy płatności


Klient ma możliwość dokonania zapłaty za towar tytułem złożonego zamówienia w następujących formach:

  • Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w kasie punktu odbioru osobistego. W wybranych przypadkach PROSPEKT Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

  • Przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym PROSPEKT Sp. z o.o., zamówienie jest przekazywane do realizacji.

  • Przelewem online (PayU) – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna w wybranych kategoriach produktowych.

  • Kartą płatniczą (PayU) (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

  • Raty PayU - usługa Raty PayU jest oferowana przez Finanse Ratalne sp. z o.o. i dostęp - na u pośredników kredytowych Alior Raty sp. z o.o. oraz PayU S.A., wykonujących czynności faktyczne związane z zawarciem umowy pożyczki.

  • PayU płacę później - forma płatności PayU, na zapłatę masz 30 dni od zakupu, a jeśli nie zdążysz, możesz rozłożyć spłatę na raty.
  • Raty w systemie Santander - usługa za pośrednictwem firmy Santander, w której możemy przygotować program ratalny dla klienta / chwilowo niedostępne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl