Produkt dnia
GIANT DRAWER szuflada do biurka  JOKER
GIANT DRAWER szuflada do biurka JOKER
455,00 zł 400,00 zł
szt.
MOBILIGHT lampka na biurko
MOBILIGHT lampka na biurko
890,00 zł 650,00 zł
szt.
MOLL T5 biurko
MOLL T5 biurko
8 550,00 zł 4 275,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Formy płatności

Formy płatności


Klient ma możliwość dokonania zapłaty za towar tytułem złożonego zamówienia w następujących formach:

  • Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu lub w kasie punktu odbioru osobistego. W wybranych przypadkach KUBATURA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

  • Przelewem - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym KUBATURA Sp. z o.o., zamówienie jest przekazywane do realizacji.

  • Przelewem online (PayU) – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. – krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. Opcja zapłaty przelewem online jest dostępna w wybranych kategoriach produktowych.

  • Kartą płatniczą (PayU) (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

  • Raty PayU - Uwaga, do 02.09.2018 promocja do 10 rat - raty 0% usługa Raty PayU jest oferowana przez Finanse Ratalne sp. z o.o. i dostęp - na u pośredników kredytowych Alior Raty sp. z o.o. oraz PayU S.A., wykonujących czynności faktyczne związane z zawarciem umowy pożyczki.

  • PayU płacę później - forma płatności PayU, na zapłatę masz 30 dni od zakupu, a jeśli nie zdążysz, możesz rozłożyć spłatę na raty.
  • Raty w systemie Santander - usługa za pośrednictwem firmy Santander, w której możemy przygotować program ratalny dla klienta / chwilowo niedostępne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl