Produkt dnia
JOKER biurko BIAŁE
JOKER biurko BIAŁE
1 895,00 zł
szt.
MOLL T5 biurko
MOLL T5 biurko
8 240,00 zł
szt.
MOBILIGHT LED lampka na biurko
MOBILIGHT LED lampka na biurko
790,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, dołącz do grupy naszych klientów VIP i otrzymaj darmowego ebooka..

Program Unique

NOWA WYJĄTKOWA MARKA MOLL UNIQUE.

Ergonomiczna doskonałość spotkała się z wielkim designem. Koncepcja została stworzona na całe życie, jest stylowa i praktyczna. Wprowadzony z początkiem roku 2016 system obejmuje 3 nowe elementy - biurko moll T7, krzesło moll S6 oraz kontener moll C7. Do krzeseł i kontenera dostępne są nowe poduszki w nowych tkaninach, do biurka pasuje lampka led flexlight.

moll UNIQUE na biurkamoll.pl

The moll T7 – ukochany każdego człowieka.
Biurko Moll T7 pozwala na bezproblemową integrację z każdym otoczeniem, ale pozostaje efektowne. Te elementy sprawiają również, że jest to idealne biurko dla dzieci w każdym wieku i również dla dorosłych. Może być ciepłe i przytulne lub chłodny i rzeczowy, Moll T7 ma charakter i urzeka, koncentrując się jednocześnie na podstawowych funkcjach.

Ergonomiczne dla każdego człowieka.
Moll T7 oferuje ergonomię dla każdych rozmiarów ciała. Moll T7 jest jedynym biurkiem, które obejmuje cały zakres wysokości od dzieci do dorosłych siedzących stojących.
Regulacja wysokości od 56 do 118 cm. Zakres regulacji wysokości można podwyższyć o dodatkowe 10 cm adaptera (dla dwumetrowców).

Najprostszy sposób regulacji wysokości.
Silnik elektryczny biurka Moll T7 sprawia, że regulacja wysokości góra prosta, idealna pozycja dla każdej działalności jest zawsze gwarantowane.
Regulacja wysokości odbywa się jednoczesnym działaniem dwóch rąk i może być zablokowany kluczykiem. Silnik zatrzymuje się natychmiast, jeśli napotka opór.
Napęd elektryczny może być używane przez dzieci w wieku powyżej 8 lat, jak również przez osoby o ograniczonych umiejętności umysłowych i fizycznych tylko wtedy, gdy zostały przeszkolone w sprawie bezpiecznego stosowania lub jeśli są one nadzorowane.

Idealna pozycja dla każdej aktywności.
Moll T7 to więcej niż biurko dla dzieci lub biurko, które rośnie z użytkownikiem poprzez wszystkie fazy życia. Ono sprawdza się również jako biurko do pracy stojącej nawet dla bardzo wysokiej osoby.

Jest mobilne dzięki kółkom zintegrowanym z nogami biurka, a jego funkcja regulacji wysokości sprawia, że jest użyteczne nawet na nierównej podłodze.

Satysfakcja na całe życie.
Moll biurko T7 jest pięknie i ponadczasowo zaprojektowane. Otrzymało możliwość zmiany dzięki wymiennym wkładom kolorów (blat, nogi) i frontów kontenera - charakter biurka i kontenera może być w każdej chwili dostosowany do aktualnych trendów kolorystycznych i osobistych preferencji.

Zrównoważenie.
Używamy zasobów ekologicznych świadomie i jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania. Należy również zauważyć, że moll T7 jest zrównoważony również ze względu na jego właściwości technicznych i projektowych. Moll T7 towarzyszy użytkownikowi przez całe życie. Możemy mieć więcej długotrwałej korzyści z użytkowania - biurko na zawsze.

Nagradzane.
Jeszcze przed wprowadzeniem na rynek biurka moll T7 zostało ono nominowane German Design Award 2016. Każdego roku German Design Council’s nagradza projekt reprezentujący produkty ogrywające doniosłą rolę w projektowaniu naszego otoczenia.

Wielkość blatu: 115 x 75 cm
Wysokość podstawowa: 56-118 cm

moll – Quality made in Germany!

quality logosquality logosquality logosquality logos

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl